Pudralama Tekniği Eğitimi

Pudralama Tekniği Eğitimi süresince bireysel uygulamalar ve çalışmalar ile kursiyerlerin Pudralama Tekniği işleminin nasıl yapıldığı ve en iyi uygulamalara dair temelleri, en önemli detay ve püf noktaları öğrenmeleri sağlanır. Teorik aşamaları takiben eğitmenlerimiz eşliğinde model uygulamalarına geçilir ve eğitmenlerimiz tarafından modeller üzerinde örnek uygulamalar yapılır. Eğitmenimizin pratik uygulamalarının ardından kursiyerlerimiz eğitmenlerimiz gözetmenliğinde kendi çalışmalarını yaparak öğrendiklerini pratiğe döker, teknikleri doğru şekilde uygulamaları için destek alırlar.

Eğitim başlangıcında gerekli Yüksel Biçer Akademi ürünleri kursiyerlere özel olarak temin edilecektir.

Pudralama Tekniği Eğitimi ile Pudralama Tekniği uzmanlığının temellerini atacağınız bu kursta hem ustalarımızın çalışmalarını yakından gözlemleyecek hem de gördüklerinizi uygulama fırsatı bularak kendinizi geliştirebileceksiniz. Eğitim sonunda katılımcılara Yüksel Biçer Akademi Sertifikası verilecektir.

Eğitmenlerimiz model üzerindeki temel uygulamalarda kalıcı yanlışlar oluşmaması için kursiyerlerimize geri bildirim ve uygulama desteği verir.

Eğitime kayıt olduğunda size vereceğimiz eğitim kiti ile eğitim süresince ve sonrasında uygulama yapabilmeniz için gerekli malzemeleri kapsar. Eğitim kitimizdeki malzemelerin doğru kullanımı ile 40 uygulama gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru Formu

    Eğitimden Görüntüler