Dudak Renklendirme Eğitimi

Dudak Renklendirme Eğitimi süresince bireysel uygulamalar ve çalışmalar ile kursiyerlerin Dudak Renklendirme işleminin nasıl yapıldığı ve en iyi uygulamalara dair temelleri, en önemli detay ve püf noktaları öğrenmeleri sağlanır. Teorik aşamaları takiben eğitmenlerimiz eşliğinde model uygulamalarına geçilir ve eğitmenlerimiz tarafından modeller üzerinde örnek uygulamalar yapılır. Eğitmenimizin pratik uygulamalarının ardından kursiyerlerimiz eğitmenlerimiz gözetmenliğinde kendi çalışmalarını yaparak öğrendiklerini pratiğe döker, teknikleri doğru şekilde uygulamaları için destek alırlar.

Eğitim başlangıcında gerekli Yüksel Biçer Akademi ürünleri kursiyerlere özel olarak temin edilecektir.


Dudak Renklendirme Eğitimi ile Dudak Renklendirme uzmanlığının temellerini atacağınız bu kursta hem ustalarımızın çalışmalarını yakından gözlemleyecek hem de gördüklerinizi uygulama fırsatı bularak kendinizi geliştirebileceksiniz. Eğitim sonunda katılımcılara Yüksel Biçer Akademi Sertifikası verilecektir. Ayrıca MEB Onaylı Sertifika almak isteyen kursiyerlerimiz için kayıt esnasında ek bir başvuru süreci ve ücreti olduğunu tekrar hatırlatmak isteriz.


Eğitmenlerimiz model üzerindeki temel uygulamalarda kalıcı yanlışlar oluşmaması için kursiyerlerimize geri bildirim ve uygulama desteği verir.


Eğitime kayıt olduğunda size vereceğimiz eğitim kiti ile eğitim süresince ve sonrasında uygulama yapabilmeniz için gerekli malzemeleri kapsar. Eğitim kitimizdeki malzemelerin doğru kullanımı ile 40 uygulama gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru Formu